DOSYA UPLOAD EDEREK PARA KAZANMA

Yazar: Ahmet Yılmaz Tarih: Çarşamba, Aralık 03, 2014 Kategori: Yorum: Yorum Yap
Bu yöntemde en iyi ücreti turbobit veriyor. Dosyalarınızı turbobit'e attıktan sonra her indirme başına para kazanıyorsunuz. Öncelikle turbobit'i biraz tanıtayım.

Turbobit insanların dosyalarını saklayabildiği online depolama alanıdır. Sınırsız kapasitede depolama alanına sahip olmak için ve hızlı download yapmak için turbobit'in değişik üyelik tarifeleri var. Ücretli üyelik satın aldığınızda turbobit'e yüklenmiş dosyaları hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz. Ücretsiz indirmede ise dosya indirme hızı yavaştır.

Bu yöntemle para kazanmak için sizde dosyalarınızı turbobit'e atıp bu dosyaların sosyal ağlarda, forum sitelerinde reklamlarını yaparak indirme başına para kazanabilirsin. Turbobit'in bu konuda sunduğu değişik tarifeler var. Bu tarifeler :

İndirme Başına Para: Turbobit dosyanın boyutuna göre indirme başına size ücret öder. Dosyanın boyutu ne kadar büyükse ödenen ücrette o kadar fazla olur. Bu tarifede turbobit'in 1000 indirme'ye ödediği ücret aşağıdaki gibidir.


Satış Başına Para : Bu tarifede insanlar sizin dosyanız üzerinden ücretli üyelik satın aldığında bu ücretin %60'ı kadar para size ödenir. Yani bu bir nevi satış ortaklığıdır. Eğer insanlara satış yapabileceğinize inanıyorsanız bu tarife sizin için biçilmiş kaptandır. Bu yöntem iyi para getirir ama satış yapmak zordur.

Karışık Tarife : Bu tarifede hem indirme başına para kazanırsınız hem de satın almalardan yüzdelik payı alırsınız.Hemen Üye Olup Para Kazan

Verdiğim linkten kayıt olduktan sonra e-posta adresinize gönderilen doğrulama linkine tıklayın. Doğrulama linkine tıkladıktan sonra karşınızda yönetim paneli açılacaktır. Solda turbobit.net alanı altındaki "etkinleştir" linkine tıklayın. Linke tıkladıktan sonra e-posta adresinize turbobit.net şifreniz gönderilecektir. Bundan sonra turbobit.net sitesinden giriş yapıp dosyalarınızı upload edeceksiniz. Dosyalarınız upload olduktan sonra size bir link verilecek. Yapmanız gereken tek şey o linki yaymak ve insanların indirmesini sağlamak.

Ödemeler :
Turbobit size ödemeleri tercihinize göre paypal, payza, qiwi üzerinden yapar. Bakiyeniz $10'a ulaştıktan sonra ödeme isteğinde bulunabilirsiniz. Ben paypal kullanıyorum. Ödemeler 2 hafta içerisinde yapılıyor. Paypal'da amerikan dolarını TL'ye dönüştürüp banka hesabınıza direk gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Saatlerinizi boş boş internet üzerinde harcayacağınıza bu işten azda olsa bir ücret kazanabilirsiniz. Bu işi kapar ve iyi bir strateji izlerseniz günde $5 kazanabilirsiniz.

Diğer para kazanma yöntemlerini de bir sonraki yazımda anlatacağım. Sağlıcakla kalın.
Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder